KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14325120
nr 1432 5120
Curt Sjöberg
(1911-1987), Sverige
Oljemålning, "Östra långgatan", Trosa. Signerad, daterad -77. Olja på duk, 26x34, yttermått inklusive ram: 43x50 cm
Curt Sjöberg, svensk bildkonstnär född 1911, död 1987.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 november 2021
kl 18:12:54
21/11 17:59:06